WCHS 1938-2007                                                        WCHS 2007- Current 

 

 

  History of Wildcat Wrestling

   

    The Wrestling program has had a long and storied history at Warren County.  The wildcats started their program in 1975, long after their counter parts of football, baseball and basketball began, but quickly rose to become a strong sport in the school.  The wrestlers were a hardworking and tough group that stayed together through the early years even with small numbers and coaching changes. Without those teams fighting together the cats may have never become the program they are today.                       In 1985 the cats lost their coach and were unable to compete in team competition (only post-season).  So in 1986 Warren County hired a new coach - Charlie Dodge  (see bio in Coaching staff link). Coach Dodge resurrected the program and in only a few short years built the program into a leading power in the District, Region, and State.   Coach Seemiller (Dodge's assistant) then took over the reins in 1999 and kept the legacy going forward getting their 1st state champ [Eric Hawes] in 2000.  Coach Seemiller then lead the Cats to their first Region title in 2003 ending his career in 2005 with with numerous team titles and place-winners.  In 2006 Coach Wadas became the next head coach working under with both Seemiller and Dodge during his years.  In 2007 the High School split in two - Warren County High School and Skyline High School.  While at the helm Wadas worked hard to keep the Cats on top level of VA wrestling and was able to help crown the cats second state champ [Zach Beckner] in 2015 & 2016.   Wadas has lead the Cats to a large number of team and individual titles and in 2018 topped  300 wins - the most for a Head Coach at Warren County.  In 2018 the Cats won the District title, Region title and finished 2nd in the State, their highest finish in school history.  The Wildcats are currently in the Northwestern District, Region 3B , and 3A State Classification.  The state has recently gone under a number of changes to divisions and Districts.  Warren County was a founding member of the Northwest District and were a member of Region II and 2A State Classification for most of their history.  Since the teams inception the cats have had over 600 team wins for the school, 9 district titles, 2 conference titles, 3 region titles, 1 State Runner Up finish, and too many individuals titles to count.  The Cats continue to be a top sport representing Warren County in the School and in the State of Virginia.  

 

 

Historical Categories

 

 

  • Team Championships 

  • Team Records (wins/losses)

  • District Champs

  • Regional Champs & Place winners 

  • State Champs & Place winners

  • Tournaments (Team results) 

  • Home Tournament Place winners

  • MVP (Most Outstanding Wrestlers

 

 

 

Team Championships ​

 

 District Champions

1999, 2000, 2001, 2003, 2004, 2005, 2016, 2017, 2018

 

Region Champions  

2003, 2017, 2018

 

Region Runner Up  

1999, 2000, 2001

 

District Runner Up  

2002, 2006, 2007, 2014, 2019

 

Conference Champions

2015, 2017

 

Conference Runner Up  

2014, 2016

State Runner Up  

2018

 

Team Records

Program Record: 656 Wins - 288 losses - 4 ties 

 

Year        Wins - Losses                         Year        Wins - Losses 

1974-75  **    0 - 7

1975-76:  **    3 - 10                                2000-01: **    26-1

1976- 77: **    2 - 9                                 2001-02: **    29-3-1

1977- 78: **    3 - 8                                 2002-03: **    21-1

1978- 79: **    7 - 5                                 2003-04: **    30-8

1979- 80: **    6 - 7                                 2004-05: **    22-5

1980- 81: **    4 - 9                                 2005- 06: **   27-10

1981- 82: **    3 - 8                                 2006- 07: **   26-3

1982- 83: **    3- 8                                  2007- 08: **   18-6

1983- 84: **    1 - 13                                2008- 09: **   31-9-1

1984- 85: **    0-10                                  2009- 10: **   13-9

1985- 86: **    No Team                            2010-11: **     25-5

1986- 87: **    0 - 15                                2011- 12: **    27-10

1987- 88: **    3 - 9 - 1                             2012-13.**      25-2

1988- 89: **    2-14-1                                2013-14,**      20-2

1989- 90: **    4-10                                  2014-15,**      20-3 

1990- 91: **    8-10                                   2015-16,**      22-1

1991- 92: **   13-10                                   2016-17,**      27-1

1992- 93: **   10 - 4                                 2017-18,**      31-1

1993- 94: **   11-4                                    2018-19,**     23-4 

1994- 95: **   17-3

1995- 96: **   10-8

1996- 97: **   15-3-1

1997- 98: **   10-7

1998- 99: **   13-8

1999- 00: **    18-6

 

 

 

 

 

Individual Place-Winners

 
 
 
 
District Champs /
             Conference Champs
    

1979   Jeff Vaugh,

           Danny Funk

1981  Billy Cash

1982  Billy Spencer

1983  Tony Rutherford

1988  Greg Lewis

1989  John Spencer 

1991  Greg Lewis 

1992  Dennis Funk,

           Chuck Deavers 

1994  Greg Roberts,

           Dennis Funk 

1995  Greg Roberts,

           Jeremy Ramos

1996  Ryan Mason,

           Jeff Grady 

1997  Terry Kessler,

           Ryan Mason, 

           Chuckie Sperry

1998  Chuckie Sperry

1999  Eric Hawes 

2000  Mike Boyd,

           Eric Hawes,

           Joe Roop

2001  Eric Hawes,

           Justin Lloyd, 

           Goeff Way 

2003  Evan Hawes,

           Brock Jardine

2005  Evan Hawes,

           Trey Kirkland 

2006  Trey Kirkland

2007  Trey Kirkland,

           Chris Morris, 

            Kevin Wertz

2009  Jeremy Robinson,

           Jared Moore

2011  Kyle Montague,

           Ben Carey

2012  Robert Canby

2013  Jacob Schneider,

          Zach Poehler 

2014  Zach Beckner,

           Tyler Barisciano,

           Terrace Thompson 

2015  Zach Beckner 

           Jacob Schneider 

2016  Hunter Jost,

           Zach Beckner, 

          Nathan Johnson 

2017  Dylan Becker  

           Hunter Jost,

           Isaiah Frame,

          Bobby Hunger

          Wyatt Gill

          Seth Jacobs            

          Nathan Johnson

2018  Hunter Jost,

          Bobby Hunger

          Connor Jost

          Wyatt Gill

          DJ Almarode             

          Nathan Johnson

2019 Bobby Hunger 

          Brennan Komelasky

 

  Conference 28 Champs
 

2014   Zach Beckner,

            Tyler Barisciano, 

            Terrace Thompson 
            Jacob Schneider 

2015   Zach Beckner 

            Brett Binnix 

            John Coffron 

2016 Zach Beckner 

          Jacob Schneider 

          Nathan Johnson 

2017  Dylan Becker  

          Bobby Hunger

           Michael White 

           Jack Kilgallen 

          DJ Almarode 

          Nathan Johnson 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Region Champions 
            Place-winners
                          

1979 * Danny Funk (Region Champ)

1980 * Louis Tobin (Region Champ)

81-82  Billy Spencer-3rd,

            Tony Rutherford - 4th

82-83  Billy Spencer-3rd,

            Manny Souza-4th

1984 * Billy Spencer (Region Champ)

87-88  Greg Lewis - 4th

88-89  John Spencer - 5th 

89-90  Shane Wolf - 5th 

1991 * Greg Lewis (Region Champ)

92-93  Rudy Thompson-2nd,

            Dennis Funk-5th,

            Mike Berry-5th 

1994 * Greg Roberts (Region Champ) 

93-94  Dennis Funk-2nd,

            Scott Lewis-3rd, 

            Keith Fauver-2nd

1995 * Greg Roberts (Region Champ)
94-95  Jeremy Ramos-3rd,

            Keith Fauver-4th,

            Mike Hafer-6th

95-96  Ryan Mason-2nd,

            Jeff Grady-3rd, 

            Josh Goff-5th 

1997 * Ryan Mason (Region Champ)

96-97  Terry Kessler-2nd,

            Chuckie Sperry-3rd,

            Bobby Jardine-4th

            Nick Amheiser-4th 

97-98  Eric Hawes-2nd,

            Chuckie Sperry -2nd,

             Jason Henry-4th,

             Jayson Sealock-5th

1999 * Eric Hawes (Region Champ)

98-99  Jason Henry 2nd, 

            Nick Amheiser 2nd,

            Jayson Sealock - 2nd

2000 * Eric Hawes (Region Champ)

99-00  Mike Boyd 2nd,  

            Brock Jardine 4th,

             Jeremy Day 2nd,

             Joe Roop 3rd,

            Brad Drawdy 2nd,

            Justin Lloyd - 4th 

2001 * Eric Hawes (Region Champ)

00-01  Dylan McGreevy -4th,

            Kenault Lawrence 2nd,

            Brad Drawdy-3rd,

            Jacob Lauder 2nd,

            Patrick Riley-3rd,

            Justin Lloyd 4th,

            Geoff Way 4th

01-02  Dylan McGreevy 2nd,

            Brock Jardine-3rd,

             Justin Lloyd 3rd,

            Evan Hawes 4th, 

            John Sowder 4th,

            John Taylor 4th,

            Thad Walker -4th

2003 * Brock Jardine (Region Champ), 

             Kenault Lawrence (Region Champ)

02-03  Dylan McGreevy 2nd,

             John Taylor -2nd,

            Davey Simmons 3rd,

            Evan Hawes- 3rd,

            Brandon Colunga -4th

03-04  Dylan McGreevy 2nd,

            Trey Kirkland-2nd,

            Evan Hawes 3rd,

            Davey Simmons -3rd,

            Brandon Colunga - 3rd,

            James Caputo -4th,

            Nick Bass -5th

04-05  Nick Bass 2nd,

            Trey Kirkland 2nd, 

            Ken Labarre 3rd,

            Phillip Morris 5th,

            Evan Hawes-5th,

            Edward Hoisington-5th

2006 * Trey Kirkland (Region Champ)

05-06  Dennis Ardinger -3rd,

            Edward Hoisington -4th,

            Micah Fulton-5th,

            Michael Workman 6th
2007 * Trey Kirkland (Region Champ),

             Sean Hoisington (Region Champ)

06-07  Kevin Wertz - 3rd, 

            Chris Morris - 5th 

2008 *Matt Morningstar (Region Champ)

07-08  Spencer Bunce-2nd,

            Sean Hoisington -4th 

            Michael Walraven-5th,

            Kyle LaBarre - 6th 

08-09  Spencer Bunce -3rd, 

            Matt Morningstar-5th,

            Jared Moore -5th 

09-10  Cody Zimmerman - 5th, 

            David Raudenbush - 6th 

10-11  Kyle Montague -2nd,

            Ben Carey- 2nd,

            Cody Zimmerman - 5th 

11-12  Kyle Montague -2nd,

             Jeffrey Budwash - 3rd,

             Terrace Thompson- 5th,

             Robert Canby - 6th,

             Zach Poehler - 6th 

12-13  Jeffrey Budwash - 3rd,

            Terrace Thompson- 3rd,

             Zach Poehler-3rd,

             Tyler Barisciano - 4th 

2014 * Zach Beckner (Region Champ)

13-14  Tyler Barisciano - 2nd,

             Jacob Schneider- 2nd,

            Terrace Thompson- 3rd,

            Tyler Shanholtz - 4th,

             Tristan Ward - 4th 

2015 * Zach Beckner (Region Champ)

14-15  John Coffron - 2nd, 

             Jacob Schneider- 4th, 

            Brett Binnix - 4th,

            Tyler Shanholtz - 6th, 

             Tristan Ward - 6th

2016 * Zach Beckner (Region Champ) 

15-16  Connor Jost - 2nd, 

            Zach Smith - 2nd 

            Kevin Cruz - 3rd 

            Jacob Schneider - 3rd 

            Nathan Johnson - 3rd 

            Hunter Jost - 4th 

            Seth Jacobs - 5th 

            Iain Brannock - 6th 

            Bobby Hunger - 6th 

            Wyatt Gill - 6th 

            Jack Kilgallen - 6th 

16-17  Dylan Becker - 3rd ,

            Hunter Jost - 2nd, 

            Kevin Cruz - 2nd 

            Isaiah Frame  - 3rd 

            Bobby Hunger - 3rd 

            Nick Herring - 2nd

            Connor Jost - 2nd 

            Wyatt Gill - 3rd

            Seth Jacobs- 5th 

            Michael White  - 5th 

            Jack Kilgallen - 5th 

            DJ Almarode - 3rd 

            Nathan Johnson - 3rd place 

2018 * Bobby Hunger (Region Champ) 

2018 * Isaiah Frame (Region Champ) 

2018 *  DJ Almarode (Region Champ) 

2018 * Nathan Johnson (Region Champ) 

17-18  Brandon Mason - 2nd 

            Aidan Ward - 3rd 

            Dylan Becker - 2nd 

            Raphy Souza - 5th 

            Hunter Jost - 2nd 

            Connor Jost - 2nd 

            Nick Herring - 2nd 

            Brennan Komelasky - 5th 

            Wyatt Gill - 2nd 

            Andrew Johnson - 2nd 

2019 * Hunter Jost (Region Champ) 

             Patrick Coffron (Region Champ)

18-19  Bradon Mason - 3rd 

            Aidan Ward - 3rd

            Cody Crawford - 6th 

            Dylan Becker - 2nd 

            Bobby Hunger - 2nd 

            Isaish Frame - 2nd 

            Jacob Wright - 3rd 

           Austin Ramey - 5th 

            Wes Merchant - 3rd 

            Tony Bitter - 4th 

State Champions 
            & Place-winners

 

 

1979   Danny Funk -3rd (HWT)

1982   Bill Wiseman- 5th

1983   Arnold Williams -2nd,

            Billy Spencer-6th,

            Tony Rutherford-4th 

1984    Billy Spencer - 3rd 

1989   Greg Lewis - 5th (103)

1991   Greg Lewis - 2nd (112)

1994   Scott Lewis - 2nd, 

            Greg Roberts - 3rd (103) 

1995   Greg Roberts - 3rd (103)

1996   Ryan Mason - 6th

1997   Ryan Mason - 3rd (145),

            Chuckie Sperry - 5th (152), 

            Terry Kiser -6th 

1998   Chuckie Sperry - 6th 

1999  Eric Hawes -2nd (112), 

           Nick Amheiser - 2nd (125), 

           Jason Henry - 6th 

2000   Eric Hawes - 2nd (112)

2001   Eric Hawes - 1st WC STATE CHAMP 119lbs, 

            Justin Lloyd - 6th (215)

2002  Dylan McGreevy  6th (125),

            Justin Lloyd - 6th (HWT)

2003   Brock Jardine - 2nd (160),

            John Taylor - 3rd (135), 

            Dylan McGreevy -5th (145), 

            Davey Simmons - 6th (152), 

            Kenualt Lawrence - 5th (140)

2004   Dylan McGreevy - 3rd (171),

            Brandon Colunga - 5th (189),

            Davey Simmons - 6th (160)

2006   Trey Kirkland - 2nd (152), 

            Dennis Ardinger - 7th (112)

2007   Trey Kirkland - 3rd (160),

            Sean Hoisington - 7th (171)

2008   Sean Hoisington - 8th (160)

2011   Kyle Montague - 7th  (103)

2012   Kyle Montague - 7th (106), 

            Jeffrey Budwash - 7th (195) 
2013   Jeffrey Budwash - 3rd (195),

            Tyler Barisciano - 5th (106),

            Zach Poehler - 6th (220),

            Terrace Thompson - 7th (113)

2014   Zach Beckner - 2nd (106),

            Tyler Barisciano - 3rd (113),

            Terrace Thompson - 3rd (120),

            Tyler Shanholtz - 6th (138),

            Tristan Ward - 7th (152) 

2015   Zach Beckner - 1st Place State Champion (113) 

2016    Zach Beckner - 1st Place State Champion (126) 
            Hunter Jost - 2nd (106) 

            Nathan Johnson - 2nd (HWT)

             Jacob Schneider - 3rd (182) 

             Kevin Cruz - 5th (113) 

             Zach Smith - 5th (195) 

2017    Hunter Jost - 4th (113)
            Bobby Hunger - 4th (132)

            Seth Jacobs - 4th (170) 

            Nathan Johnson - 4th (HWT) 

            Connor Jost  - 5th (145) 

            Kevin Cruz - 6th (120) 

             DJ Almarode - 6th (220) 

2018    Dylan Becker - 3rd (120) 

             Hunter Jost - 3rd (132) 

             Bobby Hunger - 5th (138) 

             Connor Jost - 5th (145) 

             Isaiah Frame - 5th (152) 

             Wyatt Gill - 4th (182) 

             DJ Almarode - 4th (182) 

             Nathan Johnson - 3rd (220) 

2019    Dylan Becker - 4th (132) 

             Hunter Jost - 5th (138)

             Isaiah Frame - 5th (152)

             Patrick Coffron - 3rd (160)

 

 

 
             Team
    Tournament Places  

 

1977 - Nokeville Lions Classic - 1st Place

8 teams 

1981 - Elks Classic - 1st place 

8 teams

1993 - Nokesville lions Classic - 2nd 

8 teams

1994 - Elks Classic - 1st Place 

8 teams

1997 - Dudley Martin Classic - 1st place 

8 teams

1998 - Elks Classic - 3rd place 

8 teams 

1999 - Dudley Martin Classic - 1st place 

10 teams 

2000 - Elks Classic - 2nd place

8 teams 

2000 - Dudley Martin Classic - 1st place 

8 teams

2001 - Dudley Martin Classic - 1st place

10 teams

2002 - Harley Davisd. Classic -1st place         10 teams

2003 - Dudley Martin Classic - 2nd place       8 teams

2003 - Harley Davisdson Classic - 2nd         10 teams                                          

2003 - Musselman Invit. (WV) - 1st place     10 teams                                                       

2004 - Harley David. Classic -1st place / 10 teams                                                    

2005 - Artic Cat Duals II - 2nd place

6 teams

2005 - 8th Annual Coca-Cola Classic - 2nd /  8 teams

2006 - Fort Defiance Invitational - 1st place  16 teams

2006 - Kiwanis Invitational (PA) - 7th place 23 teams

2007 - Lackawana Trail Duals (PA) - 3rd place 16 teams

2007 - Royal Oak Duals - 1st place

8 teams

2007 - Musselman Invit.  (WV) - 1st Place     10 teams

2008 - Kiwanis Invitational (PA) - 9th place 22 teams

2008 - Musselman Invit. (WV) - 4th place     10 teams

2008 - Wildcat Scramble (Royal Oak Duals)- 4th place / 12 teams

2009 - Raider Duals (Loudoun Co) - 1st place 6 teams

2009 - Broadway Duals - 1st place

6 teams

2009 - JEB Stuart Invitational - 1st place      10 teams

2009 - Kiwanis Invitational (PA) - 10th place 23 teams

2009 - Ram Rumble (Strasburg) - 2nd place 12 teams

2009 - Hedgesville Duals - 2nd place

6 teams

2009 - Wildcat Scramble - 4th place

12 teams

2010 - Lou Nagy Invitational - 3rd place

15 teams

2010 - Kiwanis Invitational - 9th place

22 teams

2011 - Lou Nagy Invitational - 3rd place

20 teams

2011 - Kiwanis Invitational - 7th place

24 teams

2011 - Elks Classic (Millbrook) - 4th place

22 teams

2011 - Judhes Invitational - 3rd place

12 teams

2011 - Wildcat Scramble - 2nd place

8 teams

2011 - Warren County Duals - 1st place

6 Teams

2011 - Raider Duals(Loudoun Co) - 1st Place 8 teams

2011 - Kiwanis Invitational - 7th place

23 teams

2012 - Ram Duals (Strasburg) - 2nd place

10 teams

2012 - Wildcat Scramble - 2nd place

11 teams

2012 - Tuscarora Duals - 1st place

10 teams

2012- WC Duals - 1st place

6 teams

2012- Radier Duals- 1st place\

10 teams

2013- WC Invitiational- 1st place

10 teams

2013- Handley Duals- 1st place

16 teams

2013- WC Duals- 1st place

6 teams

2013- Stuarts Draft Duals- 1st place

12 teams

2013- Kiwanis Tournament (PA)- 4th place

24 teams

2014- WC Invitational- 2nd place

10 teams

2014- Handley Invitational- 2nd place

16 teams

2014- WC Duals- 1st place

6 teams

2014- Sherando Duals- 2nd place

12 teams

2014- Turner Ashby Tournament- 3rd place

16 teams

2014- 12th place - Kiwanis Tournament (PA)

23 teams

2015- WC Invitaional- 3rd place

10 teams

2015- Handley Invitational- 4th place

16 teams

2015 - WC Duals - 1st place 6 teams 

2015 - Sherando Duals - 2nd place 16 teams

2015 - Turner Ashby Invitational - 5th place 

16 teams 

2015 - Trojan War, PA - 11th place 22 teams 

2016 - WC Invitational - 1st place, 10 teams 

2016 - Handley Invitational - 3rd place 

16 teams 

2016 - WC Duals - 1st place 6 teams 

2016 - Sherando Duals - 1st place 16 teams

2016 - Turner Ashby Invitational - 1st place 

14 teams 

2016 - Broadway Duals, 1s out of 12 teams 

2017 - WC Invitational - 1st place, 10 teams 

2017 - WC Duals - 1st Place, 6 Teams 

2017 - Sherando Duals - 1st place, 16 teams 

2017 -  Turner Ashby Invitational - 1st place 

17 teams 

2017 - Appalachian Duals - 2nd place, 16 teams 

2018 - WC Invitational - 1st place, 11 teams 

2018 - Freedom Duals - 1st place, 16 teams 

2018 - Woodgrove Duals - 1st place, 10 teams 

2018 - WC Duals - 2nd place, 6 teams 

2018 - Sherando Duals - 1st place, 16 teams

2018 - Northwestern Combined District - 1st place, 13 teams 

2018 - Appalachian Duals - 3rd place 16 teams

2019 - WC Invitational - 1st place, 10 teams 

2019 - John Champe Invitational - 3rd place 16 teams

 

 

 

            Home
 Tournament Champions

 

Elks Classic Champs

88-89   Jamie Newcamp 

89-90   John Spencer 

90-91   Greg Lewis

            Clint Hafer 

91-92  Clint Hafer

            Chuck Deavers 

92-93   Rudy thompson,

             Scott Lewis 

94-95   Greg Roberts,

             Josh Goff

95-96  Ryan Mason,

            Chuckie Sperry 

96-97   Ryan Mason,

            Chuckie Sperry 

            Bobby Jardine 

97-98   Chuckie Sperry 

98-99   Cancelled due to snow 

99-00   Eric Hawes,

             Jeremy Day

             Jacob Lauder 

00-01   Mike Boyd,

             Eric Hawes, 

             Thad Walker,

             Jeff Jardine, 

             Brock Jardine 

Harley Davidson Classic 

01-02   Dylan McGreevy, 

             Brock Jardine,

             John Taylor, 

             Thad Walker,

             Kenault Lawrence, 

             Patrick riley,

             Paul Shannon 

02-03   James Caputo,

            Brock Jardine

03-04   Trey Kirkland,

             Evan Hawes, 

             Chris Jenkins,

             Davey Simmons, 

             Dylan McGreevy 

WC Invitational 

12-13    Zach Beckner

              Terrace Thompson

              Tyler Shanholtz

              Jeffrey Budwash

              Zach Poehler

13-14    Zach Beckner

              Tyler Barisciano

              Terrace Thompson

14-15    Zach Beckner

              Tyler Shanholtz

15-16    Raphael Souza 

              Zach Beckner 

              Michael White 

              Jacob Schneider 

              Nathan Johnson 

16-17    Hunter Jost

              Isaiah Frame  

              Connor Jost 

              Nathan Johnson 

17-18    Dylan Becker 

              Bobby Hunger 

              Connor Jost 

              Isaiah Frame 

              Wyatt Gill 

              Nathan Johnson 

18-19    Dylan Becker

              Bobby Hunger 

              Isaiah Frame

              Patrick Coffron

Most Outstanding
Wrestler of the Year
 (Presented at the annual
WC Banquet) 

2019    Hunter Jost

2018    Nathan Johnson

2017    Bobby Hunger 

2016    Zach Beckner

2015    Zach Beckner 

2014    Zach Beckner 

2013   Jeffrey Budwash 

2012   Kyle Montague 

2011   Kyle Montague 

2010   David Raudenbush 

2009   Spencer Bunce 

2008   Sean Hoisington 

2007   Trey Kirkland 

2006   Trey Kirkland 

2005   Evan Hawes 

2004   Dylan McGreevy 

2003   Brock Jardine 

2002   Justin Lloyd 

2001   Eric Hawes 

2000   Eric Hawes 

1999   Nick Amheiser 

1998   Chuckie Sperry 

1996   Ryan Mason 

1995   Greg Roberts 

Facebook

Become a Fan

Twitter

Follow us

This website is the unofficial page of Wildcat Wrestling.

Accordingly, it does not reflect the views of Warren County High School or Warren County Public Schools.